cash, credit card
Рукавички купити в Харкові, ціни на Рукавички
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  20 - 63 грн
Производитель:
фильтр

Сортувати:

63.00 грн/пара
Оптовая цена: 47.00 грн
- +
31.00 грн/пара
Оптовая цена: 26.50 грн
- +
21.00 грн/пара
Оптовая цена: 14.50 грн
- +
20.00 грн/пара
Оптовая цена: 14.00 грн
- +
0.00 грн/пара
- +

В процесі будівництва і ремонту, руки людини постійно наражаються на небезпеку. Ми стикаємося з матеріалами, багато з яких небезпечні і можуть завдати як механічного, так і хімічного ушкодження. Садна, порізи, опіки - цих неприємних наслідків можна уникнути, купивши будівельні рукавички. Правильно підібрані засоби захисту будуть затребувані на всіх етапах будівельно-монтажних робіт.

Різновиди

Виробники пропонують купити рукавички для будівництва, виготовлені з різних матеріалів. Така різноманітність пояснюється тим, що вироби мають різне призначення і різну ступінь захисту. Залежно від виду, варіюється ціна будівельних рукавиць. Для того, щоб не переплачувати даремно, важливо грамотно підібрати рукавички, в залежності від специфіки робіт:

Особливості вибору

Вирішивши купити будівельні рукавиці, звертайте увагу на наступні деталі:

Пам'ятайте, що дотримання техніки безпеки - один з ключових моментів при монтажних та оздоблювальних роботах. У нашому інтернет магазині можна вибрати різні будівельні рукавички, ціна яких вас приємно здивує. Переходьте в каталог і замовляйте потрібну пару прямо зараз!