cash, credit card
Купити пісок, керамзит, щебінь, гранвідсів в Харкові з доставкою!
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  19 - 5100 грн
Тип:
фильтр

Сортувати:

650.00 грн/куб
- +
59.00 грн/штука
Оптовая цена: 52.00 грн
- +
1150.00 грн/куб
- +
158.00 грн/штука
Оптовая цена: 112.50 грн
- +
53.00 грн/штука
Оптовая цена: 32.50 грн
- +
78.00 грн/штука
Оптовая цена: 45.00 грн
- +
1080.00 грн/куб
- +
99.00 грн/штука
Оптовая цена: 60.00 грн
- +

Купити пісок в мішках по найнижчій ціні

При будівництві будь-якої будівлі використовуються сипучі будівельні матеріали, такі як пісок, щебінь, керамзит, шлак, бут, глина, крейда і алебастр. Ці матеріали застосовують або в якості домішок - наприклад до бетону, або як окремий матеріал. Практично найбільш використовуваним в будівництві матеріалом є пісок. Є кілька різновидів будівельного піску. Найпоширеніший - це пісок кар'єрний, тобто суміш частинок різних мінералів діаметром від 0,10 до 6 мм, яка утворюється при руйнуванні твердих гірських порід. При низькій вартості цей матеріал дуже практичний не тільки при виготовленні розчинів, а й при будівництві пісочниць і дитячих майданчиків і прокладання стежок у парках і садах. Річковий пісок - видобувається з дна річок. Його відрізняє чистота і відсутність домішок, таких як глина і каміння, що робить його більш придатним для виготовлення бетону і асфальту.

Щебінь з доставкою по Харкову і області за низькою ціною

Щебінь також знаходить широке застосування в будівництві та ділиться на підвиди відповідно до розміру зерна: 3 -5 мм, 5 -10 мм, 5 -20 мм, 10 -20 мм, 20 -40 мм, 40 -70 мм. Технічні характеристики щебеню - це: міцність (фракції щебеню повинні витримувати певне механічне навантаження), морозостійкість (фракції не змінюють свою структуру при впливі низької температури) і лещадность (зерна мають певну форму). Керамзит - будівельний матеріал, що отримується шляхом випалення легкоплавкої глини і має овальну форму. На ринку також можна знайти керамзитовий щебінь (з зернами незграбної форми) і керамзитовий пісок. Залежно від технології виробництва, виходить керамзит різної насипної щільності (об'ємної ваги) - від 250 до 600 кг / м³. Цей матеріал застосовується як утеплювач, для виготовлення легкого бетону (керамзитобетону).

Керамзит в мішках в Харкові в інтернет магазині будматеріалів

Крейда - осадова гірська порода білого кольору, м'яка і розсипчаста, нерозчинна у воді. У будівництві крейду застосовують для побілки, як білого пігменту у виробництві віконних профілів і труб. Будівельний алебастр - один з найбільш популярних будівельних матеріалів, що складається з гіпсу і кальциту. Його переважно використовують для оздоблювальних робіт. Пастоподібний розчин алебастру можна застосовувати в якості шпаклівки. Також з нього роблять гіпоскартон і подібні будівельні матеріали для облицювання та влаштування перегородок.