cash, credit card
Купити кладочну сітку в Харкові - ціна на кладочну сітку в Великій Базі Будматеріалів
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  29 - 228 грн
Ячейка:
Тип:
Товщина прута:
фильтр

Сортувати:

57.00 грн/штука
- +
29.00 грн/штука
Оптовая цена: 26.50 грн
- +
130.50 грн/штука
Оптовая цена: 129.50 грн
- +
70.50 грн/штука
Оптовая цена: 64.00 грн
- +
123.50 грн/штука
Оптовая цена: 112.50 грн
- +
93.50 грн/штука
Оптовая цена: 91.50 грн
- +
47.00 грн/штука
Оптовая цена: 42.50 грн
- +
228.00 грн/штука
Оптовая цена: 207.00 грн
- +
Будівельні сітки знайшли широке застосування в різних видах робіт. Вони мають кілька основних різновидів, які, завдяки унікальній структурі і властивостям, отримали велику популярність на сучасному ринку. Даний огляд буде присвячений одному конкретному виду - кладки сітці. Ми поговоримо про спосіб її виготовлення, і особливості використання.

Купити кладочну сітку в Харкові

Сітка кладки являє собою конструкцію із зварених металевих прутів з рівномірними осередками, вона виготовляється у вигляді карт, в рулони НЕ змотується, що полегшує процес використання. Основне її призначення - підсилювати бетонну і цегляну кладку, однак, така сітка, в залежності від виду, може використовуватися і в інших областях будівельних і ремонтних робіт.

Види сітки кладки:

Сітка кладочна - ціна в Великій Базі Будматеріалів

Сітка кладки є досить універсальним матеріалом. Крім прямого призначення, вона також використовується в багатьох інших видах робіт. З її допомогою можна зміцнити різні арочні конструкції, можна більш якісно проводити зовнішні і внутрішні штукатурні роботи. У сільському господарстві з неї споруджують теплиці, огорожі та вольєри для тварин, а також клітки для птахів. Навіть при ремонті і укладанні дорожнього полотна може використовуватися сітка кладки. Вартість сітки залежить від сировини, з якої вона зроблена і від ретельності процесу виготовлення (рівномірність осередків, міцність спайки швів). Занадто низька ціна може свідчити про недостатню якість виробу. Компанія Велика база будматеріалів співпрацює тільки з перевіреними виробниками, а значить, купуючи товар у нас, Ви можете бути абсолютно впевнені в його хороших технічних характеристиках.