cash, credit card
Купити структурну фарбу в Харкові. Ціна.
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  650 - 834 грн
Производитель:
Вага:
фильтр

Сортувати:

811.50 грн/штука
Оптовая цена: 779.00 грн
- +
0.00 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
Оптовая цена: 149.99 грн.
- +

Як створити неповторний стильний дизайн, не вдаючись при цьому до складних технологій? Відповіддю на питання стане використання структурної фарби! Цей, відносно новий, оздоблювальний матеріал з'явився на ринку не так давно, але вже завоював заслужену популярність.

Різновиди і застосування

Унікальна властивість структурних покриттів - купувати яскраво виражену фактуру в процесі нанесення. За допомогою цих складів можна створити об'ємні візерунки, втіливши в життя найсміливіші дизайнерські рішення.

Виробники пропонують нам матеріали на мінеральній, силікатній, силіконовій або акриловій основі. Акрилові склади більш універсальні, тому що підходять для обробки поверхонь будь-якого типу і відрізняються прекрасною зносостійкістю. Відсутність токсичних елементів дозволяє використовувати їх без шкоди здоров'ю людини. Фактурні покриття затребувані для зовнішньої і внутрішньої обробки, їх можна зустріти як в житлових будинках, так і в громадських приміщеннях.

Характеристики та переваги

Купивши структурну акрилову фарбу, ви отримуєте матеріал з високою в'язкістю і покриваністю. Ці критерії особливо важливі для отримання рельєфного шару. Густа консистенція дозволяє наносити продукт пензлем, валиками з відбитком або шпателями. До основних переваг цього матеріалу можна віднести наступні критерії:

Простота нанесення - впорається навіть новачок

Декоративні властивості готового шару залежать від інструменту, яким він наноситься. Це можуть бути шорсткі валики, валики з довгим ворсом або з готовим візерунком, жорсткі щітки, шпателя, кельми або навіть губки - все обмежено тільки вашою фантазією. І кожен раз, ви будете отримувати унікальний візуальний ефект з неповторним рельєфом.

Процес нанесення не складе труднощів, так як матеріал має дуже високу в'язку консистенцією і легко розподіляється з таких основ. Таким чином, обробка стін перетворюється на цікаве творче дійство, опанувати технологію якого зможе кожен. З огляду на всі перераховані вище фактори, можна сміливо сказати, що ціна структурної акрилової фарби повністю виправдана!

"Велика база будматеріалів" пропонує вам купити структурні акрилові фарби в Харкові в базових кольорах і підібрати кольори до них. Ви можете затонувати куплений товар самостійно або скористатися послугами нашої колеровочной студії. Для уточнення деталей, телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті.