cash, credit card
Дюбель для теплоізоляції купити в Харкові, ціни на дюбелі для теплоізоляції в інтернет магазині
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  1 - 6 грн
Тип:
Довжина:
фильтр

Сортувати:

2.00 грн/штука
Оптовая цена: 1.50 грн
- +
3.50 грн/штука
Оптовая цена: 3.00 грн
- +
1.50 грн/штука
Оптовая цена: 1.00 грн
- +
3.50 грн/штука
Оптовая цена: 3.00 грн
- +
5.00 грн/штука
Оптовая цена: 4.00 грн
- +
2.00 грн/штука
Оптовая цена: 1.50 грн
- +
5.50 грн/штука
Оптовая цена: 4.50 грн
- +
1.50 грн/штука
Оптовая цена: 1.00 грн
- +
1.50 грн/штука
Оптовая цена: 1.00 грн
- +

Дюбель для теплоізоляції в Харкові від магазину Велика Стройбаза

У магазині Велика База Стройматериалов міста Харків поряд з іншими будівельними матеріалами можна замовити дюбель. Що ж це таке і навіщо він потрібен? Дюбель - унікальний винахід, за допомогою якого надійно і міцно, не витративши багато сил і часу, можна закріпити будь-які теплоізоляційні матеріали. За допомогою його застосування значно підвищується міцність фіксації саморізів і цвяхів з різними поверхнями . Найбільш затребуваним на сьогоднішній день є тарільчасте дюбель, його ще називають «гриб». Великий діаметр диска цього дюбеля дозволяє найбільш міцно прикріпити конструкцію з теплоізоляційного матеріалу. Фіксується він цвяхом шляхом розпору в трьох напрямках. Свою популярність дюбель отримав завдяки таким характеристикам:

Як вибрати дюбель для теплоізоляції

До вибору дюбеля для теплоізоляції потрібно підійти дуже уважно. Головне - вивчити всебічно необхідні характеристики. Залежно від застосовуваного матеріалу, розрізняють дюбель: За способом застосування розрізняють: Щоб визначити, які дюбеля знадобляться, потрібно вивчити поверхню, до якої буде кріпитися теплоізоляція. Важливо також правильно підібрати необхідні розміри. У цьому може допомогти консультант магазину.

Ціни на дюбеля для теплоізоляції

Відомий і користується великим попитом дюбель для теплоізоляції ще й тому, що його можна купити зовсім недорого в порівнянні з іншими кріпильними матеріалами . Його вартість визначається розміром і матеріалом, з якого він виготовлений. Найбільш дорогі - дюбеля з металевим цвяхом.