cash, credit card
Купити труби азбестоцементні в Харкові. Ціна.
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
фильтр

Сортувати:

Велика база будівельних матеріалів пропонує азбестоцементні труби різного діаметру і стики до них. Цей матеріал використовується при влаштуванні колодязів і свердловин. Його перевага полягає в тому, що на відміну від металевих труб, азбестоцементні значно дешевше і термін служби цих труб більше, ніж у металевих, адже зіткнення з вологою не руйнує їх структуру. Вони використовуються для прокладки каналізаційних мереж, зливових і побутових стоків, а також напірних і безнапірних трубопроводів, і теплотрас. Азбест - мінеральна сировина, які будівельники використовують уже багато десятиліть. Вироби з азбесту цінуються за їх низьку собівартість і стійкість до впливу навколишнього середовища. Так, гарантія на азбестову покрівлю та труби може складати десятки років. Азбест не горить, може витримувати серйозні механічні навантаження (наприклад, шиферні листи витримують вагу до 100 кг), не схильний до корозії і володіє хорошими електроізоляційними властивостями. Будівельні комплектуючі, виготовлені з цього матеріалу, прості в обробці інструментами, такими як пили і дрелі.

Купити азбестоцементні труби за низькою ціною в Харкові

Труби з азбесту практично не нагріваються в сонячну погоду, в той час як металеві труби і деталі мають значно меншу теплоємність. Міцність цього матеріалу перевірена багаторічною експлуатацією, на відміну від сучасних аналогів, які теоретично мають подібні властивості, але ще не довели цього тому, що лише недавно з'явилися в широкому використанні.